PETITFEE - Gold & EGF Eye & Spot Patch - Hydrożelowe Płatki Pod Oczy z Czynnikiem Wzrostu Naskórka

Czym jest właściwie EGF? To naturalna substancja, która przekazuje organizmowi, by produkował odpowiednią ilość naskórka i kolagenu. Jednak z wiekiem produkcja kolagenu i elastyny ustaje... Pojawiają się zmarszki, zapadnięcia, utrata jędrności skóry.

Co można z tym zrobić? Istnieją kosmetyki, które zawierają EGF, takie jak płatki PETITFEE - Gold & EGF Eye & Spot Patch!

Płatki zawierają dodatkowo złoto, które działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Pobudza produkcję kolagenu i regeneruje uszkodzone tkanki.

Efekty? Skóra pod oczami jest wyraźnie rozjaśniona i nawilżona. Redukcji ulegają drobne linie i zmarszczki. Naskórek ulega znacznemu pogrubieniu i ujędrnieniu. To świetna opcja na osób, które mają problem z głęboko zarysowaną linią łez!
69,89 zł
Czym jest właściwie EGF? To naturalna substancja, która przekazuje organizmowi, by produkował odpowiednią ilość naskórka i kolagenu. Jednak z wiekiem produkcja kolagenu i elastyny ustaje... Pojawiają się zmarszki, zapadnięcia, utrata jędrności skóry.

Co można z tym zrobić? Istnieją kosmetyki, które zawierają EGF, takie jak płatki PETITFEE - Gold & EGF Eye & Spot Patch!

To 2 miesięczna kuracja, której efekty przyprawiają o zawrót głowy. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :).

Płatki zawierają dodatkowo złoto, które działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Pobudza produkcję kolagenu i regeneruje uszkodzone tkanki.

Efekty? Skóra pod oczami jest wyraźnie rozjaśniona i nawilżona. Redukcji ulegają drobne linie i zmarszczki. Naskórek ulega znacznemu pogrubieniu i ujędrnieniu. To świetna opcja na osób, które mają problem z głęboko zarysowaną linią łez!

Sposób użycia: Stosuj płatki co 2 dzień zaraz po wieczornej lub porannej pielęgnacji.
PETITFEE
86 Przedmioty
Stopień 
Ewa
2019-11-02

MUST HAVE!

Nie znam lepszych płatków pod oczy. Na mojej liście MUST HAVE widnieją od bardzo dawna. Polecam!

Stopień 
Klaudia Marecka
2019-11-02

Super produkt

Bardzo dobre i dające widoczne efekty płatki pod oczy. Po zastosowaniu widać, że skóra jest napięta,wygładzona, a zmarszczki mimiczne są mniej widoczne. Płatki są bardzo dobrze nasączone.

Napisz recenzję !

Ostatnio przeglądane produkty

One Girl’s Journey To Making Her Fashion Dreams Come True In Elements Jewellers