Plastry

Skóra bez niedoskonałości – koreańskie plastry
Pryszcze i wągry. Chyba każdy miał z nimi problem. Niejednemu spędzały sen z powiek i dla wielu były powodem do stresu i wstydu. Ale nigdy więcej! Koreańskie plastry to definitywny koniec tego uciążliwego kłopotu! Gładka, czysta i piękna skóra jest już blisko, bliżej niż myślisz! Jedyne, czego Ci teraz potrzeba to plastry, które usuwają wągry, wchłaniają sebum i zapobiegają wypryskom.

Dogłębnie oczyść swoją skórę. Nadmiar sebum, który jest przyczyną pryszczy, może stać się przeszłością, o której trzeba zapomnieć! Koreańskie kosmetyki to same naturalne i starannie wyselekcjonowane składniki, dlatego wiesz, że Twojej podrażnionej skórze już nic nie zaszkodzi. Zaufaj sprawdzonym metodom, postaw na czystą i gładką twarz!

Koreańskie plastry – Twoja broń w walce o piękną skórę
Wcześniej używane produkty nie sprawdziły się? Kolejny kosmetyk z sieciówki zawiódł? Nie martw się, każdy przez to przechodził! Ważne, żeby uczyć się na błędach. Tym razem postaw na naturale składniki i oryginalną recepturę, prosto z dalekiej Azji. Postaw na plastry koreańskie! Zastanawiasz się, jak to jest, że Koreanki zawsze mają taką piękną, gładką i czystą skórę twarzy? To wszystko zasługa wyjątkowych produktów, które od teraz możesz mieć i Ty! Koniec z eksperymentowaniem i niepewnością! Koniec ze smutkiem i zawodem! To jest czas na niezawodne sposoby – pora na ostateczną walkę z wągrami i niedoskonałościami. Twoja skóra zasługuje na wszystko, co najlepsze, a Ty zasługujesz na spokój i wytchnienie!

Aktywne filtry

COSRX Acne Pimple Master Patch Plasterki na wypryski

Cena podstawowa 30,89 zł -5,00 zł Cena 25,89 zł

Te małe plasterki sprawią, że w mig pozbędziesz się niechcianych wyprysków na twarzy!Plasterki występują w kilku rozmiarach - 7mm, 10 mm, 12 mm.Zawarty Hydrokoloid chroni przed kurzem i wirusami w powietrzu.Plasterki nie podrażniają i są wygodne w użytkowaniu.Możesz stosować je nawet pod makijażem. Pozbądź się wyprysków w jedną noc!